Yurt Dışı

Hastanemize ‘Bona Dea International Hospital’ adını vermiş olmamız bir tesadüf değil. Roma mitolojisinde Bona Dea iyileştirici bir tanrıçaydı ve şifalı bitkiler tapınak bahçesinde hastalara bakılıyordu. İyileşmenin sembolü olan yılan onun özelliğiydi.

Polikliniğin çalışma saatleri

Pazartesi – Cuma – 9.00 – 18.00 

Cumartesi – 9.00 – 14.00 

Pazar, işsiz bir gün

http://www.tamc.az/

Azerbaycan’daki ilk özel TÜRK-AMERİKAN TIP MERKEZİ yeni bir adreste – daha modern bir binada hizmet vermeye devam ediyor.
22 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren kliniğimizde tüm poliklinik hizmetleri uluslararası standartlara uygun olarak üst düzeydedir.
Merkezimizde muayene ve tedavi, yüksek vasıflı profesyoneller tarafından yapılmaktadır.
Kliniğimiz yeni modern ekipmanlarla donatılmıştır.
Türk-Amerikan Tıp Merkezi ayrıca yüksek kalitede acil tıbbi bakım ve evde bakım hizmeti sunmaktadır.

AL EMADI HASTANESİ

http://www.alemadihospital.com.qa/

Al Emadi Hastanesi Doha, Katar, 2004 yılında önde gelen cerrah Dr. Mohamed Al Emadi tarafından, misyonu kapsamlı tıbbi hizmetler ve en yüksek uluslararası standartlar tarafından yönlendirilen sağlık hizmetleri sunmak olan özel, akut bakım, genel (tıbbi / cerrahi) bir hastane olarak kuruldu.

Hastane hizmetlerimiz, ihtiyaçları karşılayacak ve aynı zamanda hastaların beklentilerini aşacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, tıbbi etiği mevcut en son tıbbi teknolojiyle birleştirerek elde edilir ve becerilerini geliştirmek ve mevcut tüm yeni tedaviler ve ilaçlarla güncel kalmak için sürekli olarak en son eğitim programlarından ve atölyelerden geçen uzman, yüksek eğitimli ve deneyimli doktorlar tarafından yürütülür. .

%d blogcu bunu beğendi: